Finanse
/uploads/pages/6/5d10a6e289f95.jpg
Doradztwo Kredytowe

 

Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu spersonalizowanych usług nieruchomościowych. Jednakże, zakup nieruchomości zazwyczaj nie jest możliwy bez sfinansowania go, choć w części z kredytu. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę w zakresie doradztwa finansowego  z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z Krakowa to gwarancja profesjonalnej obsługi w zakresie finansowym jaką chcielibyśmy zapewnić obsługiwanym przez nas klientom.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Cofinance w celu ustalenia szczegółów współpracy  i powołaniu się  na m2-Broker – Salon Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości.

 

https://cofinance.pl/

Umów się na spotkanie

Aneta Derlatka
Doradca finansowy

Tel. 694-734-242
e-mail: [email protected]

 

Kinga Jędrzejewska
Doradca finansowy

Tel. 664-714-415
e-mail: [email protected]

 

Adres biura
ul. Bieżanowska 7/2
30-812 Kraków 
e-mail: [email protected]

 

Doradztwo finansowe – na czym polega?

 

Doradztwo finansowe to szeroki zakres działań, wśród których pomoc w wyborze najlepszej oferty stanowi tylko jeden z jego elementów.

 

Profesjonalne doradztwo finansowe opiera się bowiem na całościowym spojrzeniu na sytuację Klienta – analizie poszczególnych czynników, potrzeb i wymagań, aby w konsekwencji znajdować najbardziej optymalne rozwiązanie. O rzetelności doradztwa finansowego przesądza przede wszystkim jego niezależność, czyli spojrzenie na dostępne możliwości nie przez pryzmat jednej czy kilku wybranych instytucji finansowych, ale z perspektywy całego rynku finansowego. Gwarantem takiego podejścia jest doradca finansowy będący przedstawicielem Klienta, a nie banku.

 

Ważnym filarem fachowego doradztwa finansowego jest także wiedza i wsparcie merytoryczne, tak istotne ze względu na fakt, że każdy bank, poza odgórnie wytyczonymi przepisami prawa, rządzi się równocześnie własnymi, wewnętrznymi regułami. Praktyka doradztwa finansowego pokazuje, że pomimo wielu pozornych podobieństw, każda sprawa kredytowa jest inna. Stąd też, nie ma na rynku finansowym rozwiązań uniwersalnych, dobrych dla każdego. Z drugiej strony, Kraków, jako miejsce z szeroko rozbudowanym rynkiem mieszkaniowym, jest równocześnie miastem o dużej dostępności ofert kredytowych. Dla nabywców nieruchomości w Krakowie jest to z pewnością istotny atut. Aby jednak mieć pewność co do jego pełnego i prawidłowego wykorzystania, warto skorzystać z pomocy specjalisty, śledzącego na bieżąco rynek produktów bankowych.

 

Doradztwo finansowe – Cofinance

 

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji współpracy z ludźmi oraz zainteresowania światem finansów. Specjalizujemy się w usługach doradztwa finansowego, działając konsekwentnie na polskim rynku kredytowym od ponad dziesięciu lat.

 

Naszym Klientom zapewniamy bezpłatną pomoc w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, konsolidacyjnych a także pożyczek hipotecznych.

 

Naszą ambicją jest świadczenie najwyższej jakości obsługi na merytorycznym poziomie.
W pracy opieramy się na założeniu, że wymagania i potrzeby każdego Klienta są inne. Stąd, każdą prowadzoną przez nas sprawę cechuje indywidualne podejście oraz koncentracja na wytyczonych celach.  Naszą wartością jest pełne zaangażowanie oraz uczestnictwo w każdym etapie procesu kredytowego.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

·         zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w skutecznym przeprowadzeniu transakcji kredytowej,

·         mamy szeroką ofertę ponad 20 banków,

·         nasza praca polega na reprezentowaniu i chronieniu interesów Klienta, nie instytucji finansowych,

·         gwarantem naszego obiektywizmu jest całkowita niezależność kapitałowa od jakiejkolwiek innej instytucji – jesteśmy firmą zupełnie samodzielną,

·         większość naszych Klientów pochodzi z poleceń a świadectwem naszego profesjonalizmu są rekomendacje zadowolonych Klientów.

 

 

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

·         pewność właściwego wyboru – na bieżąco monitorujemy rynek kredytów, dzięki czemu dobrze znamy jego często zmieniające się oferty,

·         oszczędność czasu i wygodę – decydując się na złożenie wniosków do kilku banków jednocześnie, współpracujesz cały czas z jednym doradcą finansowym, który pilnuje Twoich spraw,

·         poczucie bezpieczeństwa – masz przy sobie doświadczonego doradcę, który poprowadzi Cię przez cały proces kredytowy i na bieżąco wyjaśni rodzące się pytania,

·         dostęp do szerokiej wiedzy opartej na naszym wieloletnim doświadczeniu a także praktycznych wskazówek dotyczących zaciągania kredytów,

·         ograniczenie formalności do minimum – wszystkie możliwe kwestie, w których możemy Cię odciążyć, jak np. współpraca z deweloperem czy notariuszem, weźmiemy na siebie.

 

12

LAT DOŚWIADCZENIA

 

1000

PONAD KLIENTÓW

 

 22

BANKI W OFERCIE

 

Aneta Derlatka

Doradca finansowy

Należę do ludzi z pasją, wytrwałość w działaniu i dążenie do celu pozwoliło mi podczas 11 letniego doświadczenia zawodowego w finansach sfinalizować z sukcesem setki transakcji kredytowych. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów podyplomowych pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Po kilkuletniej praktyce zawodowej zdobytej w korporacjach dużych brandów tj. Expander, OpenFinance, Homebroker, w tym również na stanowisku kierowniczym, pracuję z pełną satysfakcją już tylko i wyłącznie na rzecz swoich Klientów. Cechuje mnie: szerokie przygotowanie merytoryczne, empatia i zrozumienie potrzeb innych, trafność decyzji i szybkość w działaniu.

 

Obsługuję w języku: Polskim

 

Kinga Jędrzejewska

Doradca finansowy

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie ukończyłam dwa kierunki studiów. Ze światem bankowości, szczególnie z produktami kredytowymi, jestem związana od początku swojej pracy zawodowej. Kompleksowe przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu doradcy finansowego dała mi szeroka wiedza praktyczna zdobywana w największych instytucjach finansowych jak Fortis Bank, Expander, BNP Paribas Bank. Doświadczenie zdobywałam zarówno w pracy operacyjnej banku – analiza wniosków o kredyty hipoteczne, przygotowywanie dokumentacji kredytowej, jak i w bezpośredniej współpracy z Klientami, na roli product managera odpowiedzialnego za tworzenie bankowych produktów kredytowych kończąc. Gruntowne przygotowanie merytoryczne oraz pasja do pracy z ludźmi, pozwalają mi już od wielu lat realizować się w zawodzie doradcy finansowego. We współpracy z Klientami najważniejsza jest dla mnie etyka zawodowa a największą nagrodę stanowią pozytywne rekomendacje.

 

Obsługuję w języku: Polskim oraz Angielskim

Kalkulator kredytowy

1 Kwota kredytu

200000
400000
600000
800000
1000000
1200000
1400000
1600000
1800000

2 Okres spłaty (lata)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Oprocentowanie kredytu 5% (średnia najlepszych ofert)


Szybki kontakt

Interesuje mnie:

Numer kontaktowy

Wyślij

Interesuje mnie:

Adres E-mail

Wyślij

Skontaktujemy się z państwem tak szybko, jak to tylko możliwe

Kalkulator Kredytowy

Kalkulator kredytowy służy do obliczania wysokości poszczególnych rat kredytu przy założonym poziomie oprocentowania nominalnego, okresie na jaki kredyt został zaciągnięty, wysokości prowizji oraz sposobie spłat rat kredytu.

Kwota kredytu

Okres spłaty (w latach)

Oprocentowanie kredytu

5% (średnia najlepszych ofert)

Co nas wyróżnia